Išankstinio mokėjimo sąskaita

Klientas gali pasirinkti mokėjimą bankiniu pavedimu. Tokiu būdu jam atsiunčiama išankstinio mokėjimo sąskaita jo nurodytu el. paštu PDF formatu, kuria remiantis jis atlieka pavedimą rankiniu būdu arba ją atsispausdina ir perduoda reikiamai instancijai arba asmeniui, pvz., įmonės buhalterijai.

Atsiskaitymas atsiimant prekes parduotuvėje

Jeigu turite fizinį pardavimo tašką ar net kelis jų – galite leisti klientui pasirinkti, kuriame iš taškų jis pageidauja atsiimti Jūsų parduodamas prekes bei atsiskaityti už jas vietoje grynaisiais pinigais arba kortele.

Paysera.lt integracija

El. parduotuvės sistemoje sukurta integracija su visais Lietuvos komerciniais bankais, spaudos kioskais, Maxima parduotuvėmis, Paysera sąskaita bei kitais, Paysera.lt siūlomais atsiskaitymo būdais. Galite pasiūlyti įvairius atsiskaitymo būdus ir klientams iš užsienio – visa tai Jums leis atlikti Paysera.lt sistema.

Luminor E-Commerce Gateway

Priimkite mokėjimus el. parduotuvėje be mėnesio ir aktyvavimo mokesčių su Luminor E-Commerce Gateway! Luminor E-Commerce Gateway – patogus ir saugus sprendimas tiek prekybininkams, tiek pirkėjams. Prekybininkai informaciją apie atliktus mokėjimus gauna akimirksniu ir gali iškart vykdyti užsakymą. Pirkėjai gali rinktis patogiausią atsiskaitymo būdą: Luminor, Swedbank, SEB, Citadele, Šiauliu banko el. bankininkystę arba Mastercard bei VISA mokėjimo korteles. Daugiau informacijos apie paslaugą ir pasiūlymą rasite Luminor svetainėje.
Pildyti prašymą

Neopay.lt integracija

Priimkite mokėjimus savo el.parduotuvėje pasinaudojant „Neopay“ mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP). Skaidri kainodara: fiksuotas mokestis už transakciją nuo 0,05 € ir mėnesio aptarnavimo mokestis nuo 50 €.

kevin. integracija

Priimkite mokėjimus savo elektroninėje parduotuvėje naudodami kevin. mokėjimų platformą ir sutaupykite iki 70% už įmokų surinkimo paslaugas. Ši bendrovė taiko itin skaidrią kainodarą – fiksuotą kainą centais už vieną mokėjimą – net ir patiems mažiausiems prekybininkams.

Įmonės mokėjimų sistema atitinka visus PSD2 mokėjimo paslaugų direktyvos reikalavimus ir gali priimti mokėjimus iš visų Baltijos šalių klientų. Šiuo metu kevin. taiko ypač palankią kainodarą naujiems klientams. Daugiau apie paslaugą rasite kevin. svetainėje: www.getkevin.eu

Montonio.com integracija

Bene pigiausias mokėjimų surinkimo sprendimas Lietuvoje ir Baltijos šalyse https://montonio.com/lt/.

Makecommerce integracija

Elektroninės prekybos savininkams padedame surinkti mokėjimus populiariausiais mokėjimo būdais. Reikalinga tik viena paprasta integracija su https://makecommerce.lt/.

Naudodami Makecommerce mokėjimų surinkimo platformą, su viena paprasta integracija, galite naudoti daug skirtingų mokėjimo būdų ir rinkti mokėjimus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos klientų kurie atsiskaito per elektroninę bankininkystę ar perka išsimokėtinai. Be to, galite naudotis mūsų Visa/MasterCard mokėjimų surinkimo būdu ir rinkti mokėjimus iš viso pasaulio.

Palaikomi mokėjimo būdai: Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę Bank Link ir (ar) mokėjimo inicijavimo būdu, pirkimas išsimokėtinai, atsiskaitymas Visa/MasterCard mokėjimo kortelėmis.

Mokilizingas, SB lizingas,
GF lizingas

Klientams galite pasiūlyti įsigyti Jūsų parduodamas prekes pasinaudojus lizingo paslaugomis. Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, o Jūsų klientai turės galimybę įsigyti prekių pagal jam priimtinas sąlygas bei galimybes. Praktika rodo, kad klientai turėdami galimybę pirkti išsimokėtinai, mielai iškart perka daugiau prekių net jeigu užsakymo vertė siekia vos 130 eur.

Paypal.com integracija

PayPal.com sistema puikiai tinka priimti mokėjimus iš užsienio arba jeigu klientas nori atsiskaityti savo kreditine kortele.

Bankų tiesioginė bankininkystė (banklink paslauga)

Paslaugos privalumas – mažesnis komisinis mokestis, nei priimant atsiskaitymus per Paysera sistemą, bei pinigai atsiduria tiesiogiai Jūsų banko sąskaitoje. Tačiau, Paysera aktyvavus MIP (mokėjimo inicijavimo paslaugą) tarpininko komisinis gali būti dar žemesnis!

Statistiškai – Swedbank banko paslaugomis internete atsiskaito apie 52% pirkėjų, SEB apie 17%, Luminor DNB apie 12%.

Plačiau apie “banklink” paslaugas: SwedbankSEBDNB bankų puslapiuose.