Produktų eksportas iš jūsų el. parduotuvės į kainos.lt, kaina24.lt, pricer.lt, varle.lt, pigu.lt ir kt.

Jūsų prekes galime automatiškai eksportuoti į įvairius portalus, tokiu būdu jus pasieks dar daugiau klientų 🙂

Prekių importas į jūsų el. parduotuvę iš bet kurio tiekėjo ar prekyvietės

Prie elektroninės parduotuvės galima pajungti bet kokį prekių importą. Tipiškai, tiekėjai iš savo duomenų bazių eksportuoja duomenis XML failo pavidalu, kad kiti galėtų importuoti tas prekes į savo informacines sistemas, vėliau periodiškai atnaujinti likučius bei kainas. Čia galite peržiūrėti tiekėjų sąrašą kurį rekomenduojame. Taipogi galime importuoti prekes iš Amazon, AliExpress ir kitų prekyviečių.

Reziumuojant – jeigu Jūsų tiekėjas gali atiduoti struktūruotus duomenis – mes galime juos importuoti į el. parduotuvę.

Automatinis prekių vertimas

Norite įkelti prekes iš tiekėjo kuris jums duoda prekių aprašymus užsienio kalba ir norite jas išversti automatizuotu būdu? Galime jums pasiūlyti sąsaja su Google Translate automaniui turinio vertimui, su galimybe pakoreguoti klaidingai išverstus vertimus rankiniu būdu.

Masinis prekių importas iš Microsoft Excel

Pavargote keldami prekes vieną po kitos, kas jums užima daug laiko? Galime supraprastinti šį procesą, įkeliant visas prekes vienu kartu pagal patiektą mūsų pavyzdį Excel formatu. Taip sutaupysite labai daug laiko garantuojame 🙂

Prekių nukopijavimas iš bet kokios svetainės

Reikia perkelti prekes iš kitos svetainės? Neturite tam laiko ar toks darbas Jums labai nuobodus? Galime perkelti prekes iš Jūsų nurodytos svetainės į jūsų elektroninę parduotuvę.

Masinis produktų redagavimas

Sutaupykite begales laiko lengvai kurdami nuolaidas visoms ar pasirinktoms prekėms, produktų variantus, keiskite atsargas, redaguokite atributus, keiskite produkto nuotraukas. Produktai ir jų variantai rodomi į skaičiuoklę panašioje lentelėje ir gali būti redaguojami urmu arba atskirose ląstelėse.

Filtruokite produktus pagal pavadinimą, kategorijas, atributus, kainą, prekės ženklą, žymes, aprašymus, produkto būklę, atsargų kiekį ir būseną, produkto tipą, siuntimo klasę, autorių, ilgį, plotį, aukštį ir svorį.

Funkcionalumas:
Pridėkite ir pakeiskite tekstą teksto laukuose.
Padidink / sumažink kainą pagal vertę / procentus.
Įprastos kainos priskyrimas akcijai.
Nustatykite, pridėkite, pašalinkite kategorijas / atributus.
Nukopijuokite vertes iš vieno lauko į kitą.
Užpildykite serija / SKU.
Rodykite / slėpkite produktų laukus (stulpelius).
Kurkite produktus ir jų variantus.
Sukurkite kelių produktų variantus vienu metu.
Kurkite naujas kategorijas ir atributų terminus.
Ištrinkite produktus / variantus.


Bei kitos naudingos funkcijos.

 

Išmanus prekių filtras

Prekių filtras neatsiejama el. parduotuvės dalis. Tai padeda lankytojams sutaupyti daug laiko ir greičiau susirasti prekes pagal norimą specifikaciją. Norite savo svetainėje išmanesnio filtro? Kažkur labai patiko prekių filtravimo sistema? Galime mums parodyti ir greičiausiai galėsime Jums pasiūlyti kažką labai panašaus.

El. parduotuvės pavertimas Android programėle ir įkėlimas į Google Play

Turite el. parduotuvę ir norite, kad svetainė turėtų Android programėlę? Interneto svetainė gali veikti mobiliajame „Android“ įrenginyje tiesiai iš programėlės. Programėlės pritaikomos visiems Android įrenginiams. Programėlė atitinka visus reikalavimus ir gali būti įkeliama į Google Play katalogą.

Apmokėjimo būdų integravimas

Galime Jums integruoti praktiškai bet kokią mokėjimų sistemą, pagrindinių sąrašą matysite čia – apmokėjimo būdai

Papildomų kalbų integravimas

Prekybą vykdote ne tik Lietuvoje? Administruokite el. parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet kt. šalių vartotojai turės galimybę Jūsų pasiūlymais domėtis jiems suprantama kalba. Prekių vertimai kuriami lygiagrečiai, todėl likučių kontrolė veiks, o vertimus atlikti bus daug paprasčiau.

Dovanų kuponai

Jūsų klientas galės įsigyti dovanų kuponą Jūsų sukurtoms reikšmėms, pvz 20, 50 arba 100 €. Po pirkimo jam bus sugeneruotas ir išsiųstas PDF dokumentas su kupono kodu, o pirkimo metu galima bus panaudoti ne tik nuolaidų kuponą atsiskaityti dovanų kuponu. Dovanų kuponas pristatomas elektroniniu paštu. 

Dovanų kupono nustatymuose galima valdyti įvairius nustatymus pvz –
dovanų kupono galiojimo laikotarpį.

*dėl individualaus kupono dizaino derinama atskirai. 

Prekyvietės integracija

Pritraukite daugiau srautų ir pardavimų į savo el. parduotuvę ir uždirbkite iš pardavėjų komisinių. Prekyvietės elektroninė komercija yra pakankamai nauja nauja elektroninės prekybos platformos idėja, kuri vis labiau populiarėja internete, tiesiog pagalvokite apie tokias svetaines kaip „Etsy“, „Amazon“ ir „Ali Express“, kurios nustato naują apsipirkimo internete tendenciją. Tai siūlo klientams didesnį produktų skaičių iš skirtingų tiekėjų ir todėl didesnį pasirinkimą. Galite savo parduotuvę galimybę paversti prekyviete. Turėdami savo el. parduotuvėje tokį funkcionalumą turėsite didžiulį pranašumą gauti pasyvųjį uždarbį, nes už kiekvieną pardavimą uždirbsite komisinius. Apsvarstykite, kuo daugiau jūsų svetainėje pardavėjų, tuo daugiau pardavimų, tuo daugiau galite uždirbsite nepakeldami nė piršto. Be to, kuo daugiau pardavėjų, tuo daugiau srauto patenka į jūsų svetainę ir tuo labiau pagerėja jos padėtis.

Prisijungimas per socialinius tinklus

Tyrimai apie interneto vartotojus nusako apie itin reikšmingus duomenis: daugiau nei 77% jų teikia pirmenybę socialiniam prisijungimui. Tai neabejotinai padidina konversijų rodiklius ir todėl padidina pardavimus. Yra priežaščių, kodėl klientai teikia pirmenybę socialiniam prisijungimui, užuot užpildę naują kiekvienos lankomos svetainės registracijos formą – visų pirma tai sutaupo laiko. Taipogi, saugumas: socialinis prisijungimas leidžia jiems neperduoti savo vartotojo vardo ir slaptažodžio į svetaines, kurios gali būti nesaugios. Visa tai leidžia jūsų potencialiems klientams jaustis saugiau ir geriau nusiteikti pirkti jūsų internetinėje parduotuvėje.

Prenumeratorių rinkimo forma

Klientų srautų atvedimas į el. parduotuvę reikalauja daug pastangų, tad užtikrinkite, kad joks lankytojas neišeis iš svetainės neatlikęs bent smulkiausio veiksmo. Tik labai mažas procentas naujai apsilankiusiųjų kažką nusiperka, tad elektroninio pašto adreso prašymas tolimesniam bendravimui vystyti jums yra naudingas, o lankytojui atrodo tik mažas įsipareigojimas. Apgalvokite pagrindines situacijas, kuriose labiausiai tikėtinas lankytojų noras užsiprenumeruoti jūsų naujienlaiškį. Išnaudokite šias situacijas ir su tam tikromis paskatomis pastūmėkite juos tapti prenumeratoriais.

Jeigu jums svarbūs greitesni ir geresni rezultatai, rinkitės iššokantį „Popup”. Šios formos atsiradimą galima valgyti pagal daugelį įvairių veiksnių, pavyzdžiui, pagal pasirinktą laiką, lankytojo elgseną ar konkretų puslapį jūsų el. parduotuvėje. Galvokite apie pačią tinkamiausią situaciją – galbūt jūs norite gauti daugiau prenumeratorių, kurie išeina neatlikę jokio veiksmo (on-exit) ar tų, kurie yra konkrečioje kategorijoje jūsų el. parduotuvėje? Viskas yra įmanoma.

Galime Jums įdiegti prenumeratorių rinkimo formą ir ją susieti su naujienlaiškių siuntimo paslaugų tiekėjais tokiais kaip pvz.: MailChimp, Mailerlite ar kitais paslaugos tiekėjais. Taipogi galime naujienlaiškių siuntimo funkciją integruoti į pačią jūsų svetainę, kad galėtumėte siųsti naujienališkius tiesiai iš jos.

Klientus nustebinti sunku, tad reikia visuomet galvoti apie galimas naujoves. Viena iš tokių – naujoviška prenumeratorių rinkimo forma-žaidimas „Laimės ratas”. Tai interaktyvus būdas rinkti prenumeratorius, kadangi jūs siūlote jiems galimybę laimėti prizą (nuolaidą ar bet ką kitą, ką galite pasiūlyti). Viskas, ką lankytojams reikia padaryti, tai įrašyti savo elektroninio pašto adresą ir pasukti ratą. Šis sužaidybinimas ir inovatyvus požiūris padidins jūsų prenumeratorių sąrašą akimirksniu.

Rekomendavimo / partnerystės programa

Turite modernią ir funkcionalią elektroninę prekybos parduotuvę, kurioje parduodate kokybiškus produktus konkurencingomis kainomis? Tačiau galbūt trūksta lankytojų bei taip pat mažai ir užsakymų? Praktiškai jūs esate nuostabios parduotuvės, pasislėpusios mažame eismo kamštyje, savininkas. Tai, ko jums reikia, galima apibendrinti vienu žodžiu: matomumas.

Galėsite pradėti bendradarbiauti su lankytojais, siūlydami jiems procentą nuo pardavimo, gauto dėl jų rekomendavimo draugams ar reklamos internete; Sukūrę stabilia partnerystės programą, gausite matomumą, komercinę galią ir dėl to padidinsite savo elektroninės komercijos konversijas. Jūs gausite matomumą neinvestuodami pinigų.

Komisinius galima mokėti ne tik už produktų pardavimus, bet ir už registracijas, atvestus lankytojus, nuorodų paspaudimus, puslapio peržiūras, formų užpildymus. Taipogi yra galimybė prenumeratoriams leisti kurti savo partnerystės programas ir mokėti savo partneriams patiems (Multi-level marketing).

Vežėjų integracija

Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvairovę – pristatykite siuntas į Omniva bei LPexpress paštomatus, Itella smartbox, Venipak bei DPD atsiėmimo taškus ar net visos Lietuvos pašto skyrius.

 • Siuntų pristatymo kainos ir terminas realiu laiku
 • Automatinis kurjerio iškvietimas
 • Manifesto spausdinimas
 • COD (atsiskaitymas grynais arba banko kortele siuntos pristatymo metu) paslaugos galimybė
 • Automatinis atsiėmimo vietų atnaujinimas
 • Nemokamo pristatymo galimybė
 • Rodymas tik galimų atsiėmimo vietų kliento mieste
 • Pasirinktos atsiėmimo vietos atvaizdavimas el. pašte
 • Įvairių ataskaitų ir statistikų generavimas
 • Siuntos sekimo kodas yra išsiunčiamas kartu su užbaigto užsakymo laišku
 • Siuntos lipduką galima atsispausdinti tiesiai iš įskiepio

 

Livechat sistemos diegimas

Norėdami realiu laiku atsakinėti į savo tinklapio lankytojų klausimus galime įdiegti Livechat sistemą. Galite naudoti norimą sistemą pasirinktinai pavyzdžiui tawk.to ar kitas.

Skaičiuoklės

Norite lankytojams pateikti išmanią kainos skaičiuoklę?

Galima sukurti bet kokio funkcionalumo skaičiuokles bet kokiam verslui ir paslaugoms. Pavyzdžiui apskaičiuoti terasos, langų ar bet kokios kitos paslaugos ar produkto kainas.

Skaičiuoklės gali būtų su apmokėjimo galimybe – tai reiškia, kad lankytojas matydamas kainas gali iš karto apmokėti už produktą ar paslaugą.

Taipogi skaičiuoklėje galima ir nepatiekti kainų ir tik surinkti informaciją ko potencialiam klientui reikia išsiunčiant užklausą Jums el. paštu. Tokiu atveju kainą galėsite nusiųsti rankiniu būdu asmeniškai.

Skaičiuokles gali sudaryti neribotas kiekis klausimų, gali būti naudojami matematiniai veiksmai ir t.t.

Rezervacijos sistemos

Ar norėtumėte sulaukti daugiau užsakymų ir optimizuoti savo verslą?

Galime įdiegti rezervavimo sistemą bet kokiam verslui.  Pavyzdžiui: kirpėjams, gydytojams, turizmo agentūroms, automobilių remonto salonams, ir visiems, kuriems gali būti naudinga produktų ar paslaugų rezervavimo sistema.

Rezervacijos sistemą gali sudaryti kalendorius su užimtumo grafiku (kuomet galima pasirinkti laisvas dienas bei valandas) ir t.t. Pagal Jūsų poreikius pritaikysime Jums labiausiai tinkančią rezervacijos sistemą. 

Rezervacijos sistema gali būti kartu su apmokėjimo sistema, kuomet lankytojas susimoka mokestį už rezervaciją. Mokesčio galimybės neribotos, pritaikome pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

Neseniai pirko pranešimai

Tai puikus būdas pagyvinti el. parduotuvę ir potencialiai padidinti pardavimus rodant pranešimus paskutinių atliktų užsakymų.

Yra galimybė sukurti netikrus pardavimus, jeigu jų dar neturite arba jeigu jūsų el. parduotuvėje retai apsiperka 🙂

Mokama reklamos vieta

Mokamos reklamos pardavimo plotai, padeda valdyti, parduoti ir rodyti reklamas. Sistema apsaugota nuo blokavimo priemonių (pvz Adblock).  Galimybė parduoti reklamą per Lietuvos bankus ir kitas atsiskaitymo sistemas.

Daugiau funkcijų:

Geografinis taikymas
Suplanuokite savo skelbimus ir kontroliuokite jų paleidimą
Skelbimų rodymo galimybė konkrečiuose įrenginiuose (mobiliuosiuose, planšetiniuose ar staliniuose kompiuteriuose)
Skelbimų rodymo / uždarymo parinktys po X sekundžių
Rodymo limitas, jei norite rodyti tik X skelbimų vienam naudotojui / seansui
Rodykite savo skelbimus daugiau nei 20 skirtingų būdų (šoninė juosta, plūduriuojantis, vaizdo įrašas, fonas, tinkleliai, pelės aktyvaus žymeklio ir kt.)

Virtualūs pinigai už pirkimus (virtualūs eurai)

Jūsų klientai gali kaupti virtualius pinigus už pirkinius. Sekantį pirkimą pirkėjai gali pritaikyti virtualius eurus kaip nuolaidą.

Yra galimybė nuo prekės skirti fiksuotą ar procentinį kiekį virtualių eurų. Taipogi virtualūs eurai gali vadintis taip kaip pageidautumėte, pvz.: taškai.

Pasidalink ir gauk nuolaidą

Socialinių tinklų amžiuje „dalijimasis“: paprastas ir greitas veiksmas, suteikiantis daug naudos. Todėl kodėl nepasinaudojate tuo? Jūsų klientai labai mielai praneš apie jus savo socialinių tinklų profiliuose, nes mainais jie gaus nuolaidos kodą.

Dalijimosi sistema yra paprasta: pakanka vieno paspaudimo, kad pirkėjas savo profilyje paskelbtų produktą. Nuo tokių pasidalinimų jūsų svetainė be jokių pastangų pritrauktų daugiau žmonių.

Turėsite laimingesnių pirkėjų, norinčių pasidalinti jūsų produktais naujiems pirkiniams įsigyti!

Dalintis galima ne tik produktais, bet ir statiniais puslapiais (pvz.: puslapiu apie mus ir panašiai).

Šiuo metu palaikomos pasidalinimo galimybės: Linkedin, el. paštu bei Twitter.

Dinaminės kainos ir akcijos

Įsivaizduokite, einate gatve miesto centre apsupti parduotuvių. Kurios vitrinos patraukia jūsų dėmesį? Atsakymas paprastas: tos, kurios siūlo ypatingas akcijas ir nuolaidas. Spalvoti plakatai, kuriuose pristatomi sezono pabaigos išpardavimai, perkami du, gaunate tris arba 50% nuolaida iki savaitės pabaigos: tai tik keletas dažniausiai naudojamų triukų komercinei veiklai.

Naudokite tas pačias rinkodaros gudrybes savo parduotuvėje. Tai galingas įrankis kuriant tikslines reklamas, siekiant atkreipti klientų dėmesį. Tai suteiks dinamiškumo jūsų el. prekybai ir leis padidinti apsilankymų skaičių, taigi ir pardavimą, pasinaudojant pagrindinėmis rinkodaros strategijomis.

 

Galimybės:

Taikykite didžiulę nuolaidą visam parduotuvės katalogui arba konkrečios kategorijos produktams su keliais paspaudimais

Nustatykite skirtingas kainas pagal pasirinktą produkto kiekį ir paskatinkite savo vartotojus pirkti daugiau, kad gautų nuolaidą

Sukurkite bet kokią nuolaidą ar akciją: 3 už 2, 2 už 1, nusipirkite „Ir gaukite vieną nemokamai“, 50% už antrą prekę ir t.t.

Suplanuokite nuolaidų taisyklių pradžios ir pabaigos datas, kad nuolaidos ir pasiūlymai būtų automatizuoti

Klientui apsipirkus prašymas įvertinti produktą suteikiant nuolaidos kodą

Nėra geresnio būdo įrodyti savo produktų kokybę, kai klientai palieka teikiamus atsiliepimus. Tai rinkodaros priemonė, skirta sustiprinti ir pagerinti bendruosius jūsų vartotojų lūkesčius. Taigi, kaip geriausia paskatinti savo vartotojus rašyti produktų atsiliepimus? Galime įdiegti funkcionalumą dovanoti kuponus visiems vartotojams, kurie išreikš savo nuomonę apie produktus jūsų el. parduotuvėje. Yra galimybė nustatyti, kad kuponą gautų tik kai atsiliepimas yra patvirtintas administracijos.

Galimi įvairūs variantai, pvz.:

Jei paliksite atsiliepimą apie bet kurį produktą, jums bus išsiųstas el. Paštu kuponas su 5% nuolaida nuo viso jūsų krepšelio.

Jei paliksite atsiliepimą apie laisvalaikio marškinėlius (nustatote tikslius produktus), rankinę ar suknelę, jums bus išsiųstas el. laiškas su 50% nuolaida visam pirkinių krepšeliui.

Jei paliksite 10 atsiliepimų, el. paštu atsiųsime kuponą su 15% nuolaida visam pirkinių krepšeliui.

Facebook / Google atsiliepimų importas

Pagrindinis tokio funkcionalumo tikslas yra padidinti vartotojų pasitikėjimą. Tikri „Google“ ar „Facebook“ įvertinimai ir apžvalgos Jūsų svetainėje atrodys tikrai puikiai.

Paieškos sistemos mėgsta naują svetainės turinį, kurį galite pridėti per atsiliepimus.
Galimybė paslėpti žemesnio įvertinimo apžvalgas ir rodyti tik geriausius. Tai padeda išlaikyti aukštą vartotojų nuomonę apie jūsų verslą.